EQUADENT od 2006 roku jest hurtownią stomatologiczną zaopatrującą gabinety stomatologiczne w różnego rodzaju wyroby medyczne przeznaczone dla profesjonalistów. Naszym celem było zaoferowanie konkurencyjnych cenowo a jednocześnie technologicznie zaawansowanych wyrobów klientom z Polski, Czech oraz Słowacji. Wyroby medyczne jakie zaoferowaliśmy oraz ich innowacyjność szybko znalazły uznane w środowisku stomatologicznym.

Przez wiele lat, nasza współpraca znacznie się rozwinęła, obecnie współpracujemy z wieloma światowymi producentami wyrobów medycznych. Dziś jesteśmy jedynym przedstawicielem na terenie Polski takich firm jak PULPDENT CORPORATION z USA, MICROCOPY (znanego producenta wkładek chłonących ślinę ), szyn przeciw bruksizmowi NTI-Tss, DENJOY producenta sprzętu elektronicznego przeznaczonego dla stomatologi, DMETEC - producenta urządzenia do szybkiej dezynfekcji Clevo, GERMIPHENE oraz STERISIL - producenta preparatów oczyszczających wodę w unitach stom. Ściśle współpracujemy także z takimi firmami jak: BISCO Corporation - jednego z najlepszych producentów cementów adhezyjnych, PARKELL (USA), WOODPECKER DTE (Chiny), Common Sense Dental (USA), Paragon International (USA), AVALON BIOMED (USA) i inne.

Oferujemy tylko najlepsze pod względem jakości wyroby medyczne, starannie wybrane przez praktyków stomatologów współpracujących z naszą firmą. Każdy produkt musi zostać przetestowany w ''zaprzyjaźnionych'' gabinetach stomatologicznych i otrzymać przychylne oceny od stomatologów zanim będzie mógł trafić do naszej oferty, a to wszystko po to, aby Państwo mieli pewność, że dany produkt jest naprawdę dobry.

Wspólnie z naszymi partnerskimi firmami organizujemy liczne kursy i spotkania. Jesteśmy na większości imprez targowych w Polsce a także w USA.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów, chcieliby Państwo dołączyć do sieci naszych dystrybutorów, bądź chcecie Państwo zarekomendować produkt, który mógłby wzbogacić naszą ofertę, zapraszamy do kontaktowania się z naszą załogą. Doceniamy zainteresowanie naszych partnerów i klientów, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.