Informujemy, iż przy złożeniu zamówienia powyżej 450zł*, koszty przesyłki pokrywa firma Equadent (nie dotyczy zamówień specjalnych).

1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Unii Europejskiej, przy czym koszt dostawy zamówień wysyłanych poza granice Polski ustalany jest indywidualnie.

2. Dostawa Produktu do Klienta jest płatna, chyba, że ustalona pomiędzy stronami Umowa Kupna- Sprzedaży stanowi inaczej.

3. Opłata za przesyłkę  zależna jest od cennika firmy kurierskiej, a w szczególności od wagi oraz objętości zakupionego towaru i wybranej formy płatności.

4.Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) pozostają do wglądu na stronie Sklepu Internetowego w zakładce Regulamin oraz są podawane w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

5. Zamówienia, których wartość przekracza kwotę 450 zł ( brutto) są zwolnione z opłaty za przesyłkę (nie dotyczy towarów wielkogabarytowych których koszty transport  Sprzedawca ustala telefonicznie z Klientem ). Powyższe nie dotyczy zamówień wysyłanych poza granice Polski oraz zamówień specjalnych.

6.Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

1) wysyłka za pośrednictwem firm kurierskich: DHL, DPD, FEDEX, UPS, POCZTA POLSKA, GLS,DB SCHENKER,.

Czas dostawy  wynosi zwykle do 3 dni ( w dni robocze ).

Poniżej prezentujemy orientacyjne ceny przesyłek w zależności od wagi (ceny brutto):

Waga przesyłki do 30 kg - koszt 20zl

Waga przesyłki za pobraniem do 30kg - koszt 22zł

W przypadku wyższych cen za przesyłkę Sprzedawca poinformuje Klienta o cenie przesyłki i wyśle towar po uzyskaniu akceptacji cen przesyłki przez Kupującego .

2) Odbiór osobisty dostępny po wcześniejszym kontakcie pod adresem: ul. PCK 12, 62- 500 Konin – w dni robocze, w godzinach od 09:00 do 18:00.

7. Zamówienia specjalne - termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 30 dni roboczych, chyba, że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. Termin dostawy niektórych artykułów może być dłuższy niż 30 dni roboczych, jednak realizacja i termin dostawy zamówienia jest ustalany w tych przypadkach indywidualnie na etapie składania zamówienia i/bądź jego potwierdzenia.

8. Powyższe terminy dostawy nie dotyczą realizacji Zamówień Towarów produkowanych lub sprowadzanych na specjalne zamówienie Klienta, jak również zamówień Towaru, którego Sprzedający nie ma w chwili składania Zamówienia przez Klienta na stanie. O zaistnieniu takich okoliczności, Sprzedający zawiadomi Klienta. Strony uzgodnią indywidualnie termin, koszt dostawy i miejsce odbioru lub dostawy.

9. W przypadku trudności z realizacją Zamówienia złożonego przez Klienta termin dostawy może ulec wydłużeniu, za co Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności.

10.Termin realizacji zamówienia biegnie od następnego dnia roboczego po dniu potwierdzenia przez Sprzedawcę przyjęcia zamówienia do realizacji.

11. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu za granicą:

1) wysyłka za pośrednictwem firm kurierskich DHL, FEDEX GLS, DPD, UPS, DB Schenker.  Za granicę tylko: DPD, GLS, DB Schenker (niektóre przesyłki wielkogabarytowe).

12.W przypadku złożenia zamówienia internetowego lub telefonicznego z zagranicy, stawki przesyłek będą inne niż opisane w formularzu zamówienia.

13. W celu dokonania płatności wliczając koszty przesyłki zagranicznej skontaktujemy się z Państwem. Koszt przesyłki zagranicznej zależy od wielkości oraz ciężaru przesyłki i dla każdego Kraju musi być ustalony indywidualnie.

14. Koszty przesyłki zagranicznej zawsze pokrywa w całości Klient, niezależnie od wartości zamówienia.  Wysyłka zamówionego towaru za granicę odbywa się po opłaceniu faktury VAT.